HomeNewsCosmoscell ile sanal santral

Cosmoscell ile sanal santral

Bir telekom firmas?

Türkiye üzerinde geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan özel numara tahsisi gün geçtikçe ilerlemeye devam ediyor. 444’lü telefon numaraları ile başlayan bu serüven telefonlarla ceplerimize kadar girmeyi başardı. Cosmoscell isimli yeni bir girişim ise müşterilerine normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlar ve üst düzey performans güvencesi ile hizmet veriyor.

Peki özel numara önemli mi?

0216,0212,0850i,0232 Alan kodugibi başlangıca sahip olan telefon numaraları ile müşterilerinize veya çevrenize karşı prestij kazanabilirsiniz. Ayrıca bu numaralara kuracağınız santraller ile hizmet kalitenizi de arttırmanız mümkün.

Sanal santral nedir?

Sanal Santral, kişisel veya iş amaçlı olarak iletişim ihtiyacınızı çözmeye yönelik bir hizmetler bütünüdür. Sanal Santral size, normal bir santralin yapabildiklerine ek olarak yeni ve teknolojik özelliklere sahip bir sistem sunar. Sanal Santral, sayesinde tüm bu gelişmiş özelliklere sahip olmanın yanı sıra, tasarruflarda sağlarsınız. Sayısallaşan telefon hatlarınızın sabit ücreti ortadan kalktığı gibi, hesaplı görüşme ücretleriyle de, görüşme bedellerini de aşağılara çekersiniz.

Santral Hizmetleri, Sms Hizmetleri ve 0850 telefon numaraları hakkında daha fazla detaylı bilgi içinCosmoscell‘in sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Nesil Telefon Hizmeti İle Tanışın

Telefon; gerek bireysel ve gerekse kurumsal iletişimin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş durumda. Günümüzde yoğun olarak kullanılan telefon iletişi özellikle şirket ve kurumların iş ve pazarlama süreçlerinde önemli bir noktada yer alıyor. Ancak klasik telefon hizmeti olarak adlandırılan mevcut telefon sistemleri hem ekonomik açıdan pahalı seviyelerde yer alıyor hem de verimlilik açısından çağın gereksinimlerini karşılayamıyor.

Yeni Nesil Telefon Hizmeti: Sanal Telefon Sistemleri

Teknolojinin imkânlarından faydalanılarak geliştirilen yeni nesil telefon sistemlerinde en çok dikkat çeken özelliksanal santralözelliği. Fiziksel olarak santral kurulumuna ihtiyaç duymadan santral işlemlerinizi yürütebileceğiniz sanal santral hizmetlerimiz hem ekonomik maliyeti ile hem de etkin iletişim açısından verimli seçeneklere sahip. Telefon trafiğinize göre sunduğumuz sanal santral sistemlerine ilişkin çözümlerimizden muhasebe ve hukuk ofislerinden çağrı merkezlerine kadar pek çok şirket ve kurum faydalanıyor.

Kurumsal iletişim ve kurumsal telefon sistemleri denildiği zaman akla ilk olarak850li numarasistemleri geliyor. Günümüzde bankalardan alışveriş sitelerine, pazarlama şirketlerinden sigorta şirketlerine kadar tüm kurum ve şirketler 850 ile başlayan kurumsal numaraları tercih ediyor. Kurduğumuz sanal iletişim hatları sayesinde sunduğunuz hizmetin türü ve hitap ettiğiniz hedef kitlenin yapısı ne olursa olsun kurumsal bir iletişim kimliğine sahip oluyorsunuz.

Kısa Mesajlı Tanıtım Sistemleri

Firmamızın sunduğu diğer bir hizmet türü isetoplu smsgönderim hizmeti. Gsm operatörleri, bankalar, alışveriş siteleri, devlet kurumları, polis, jandarma gibi geniş kitleler ile muhatap olan kurum ve şirketler; tanıtım, bilgilendirme ve duyurularını toplu sms sistemleri aracılığı ile gerçekleştiriyorlar. Kullanımı kolay bir yazılım ile aynı anda dilediğiniz kadar kişiye sms göndermenize imkân tanıyan toplu kısa mesaj sistemleri; normal sms maliyeti ile kıyaslandığında üçte iki oranında tasarruf sağlıyor.

Cosmoscell olarak sadece yukarıda sayılan hizmetlerimiz ile değil aynı zamanda uluslararası görüşme tarifelerimizle de sizlere ekonomik çözümler sunuyoruz. Dünyanın pek çok ülkesi ile ekonomik fiyat tarifesi üzerinden görüşme imkânı sunduğumuz uluslararası tarifelerimiz uluslararası faaliyet gösteren şirket ve kurumların ilk tercihi konumunda yer alıyor.

Siz de ekonomik ve kaliteli iletişim ile tanışmak istiyorsanız Cosmoscell dünyasına adım atmalısınız.

For the latest tech news and reviews, follow us on Twitter, Facebook, and Google News. For the latest videos on gadgets and tech, subscribe to our YouTube channel.

RELATED STORIES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest News

Crypto News